Гребалки за лед

Гребалка за мраз ICELAND

Гребалка за мраз ICELAND

• Пластична гребалка за мраз и снег со ракавица,• Водоотпорна,• Достапна во: црвена и сина бојашифра..

190MKD без ДДВ 161MKD

Гребалка за мраз NORWAY

Гребалка за мраз NORWAY

• Пластична гребалка за мраз, • 3 начини на гребење • Прилагодлива форма• Достапна во: црвена, сина..

140MKD без ДДВ 119MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)