Термос

Термос DIAMOND

Термос DIAMOND

• Метален термос со пластично капаче• Капацитет: 300 ml • Идеален за патување• Достапен во: металик,..

330MKD без ДДВ 280MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)